Odkryj świat bez ograniczeń – Twoja podróż marzeń zaczyna się tutaj!

Wycieczki dla singli - z jakim biurem podróży przeżyjesz niezapomniany wyjazd?

Wycieczki dla singli - z jakim biurem podróży przeżyjesz niezapomniany wyjazd?

Bycie singlem to doskonała okazja do zrealizowania marzeń o podróżach bliższych i dalszych. Coraz większą popularnością cieszą się wycieczki dedykowane osobom wypoczywającym w pojedynkę, w trakcie których mogą nawiązać relacje z innymi sącząc drinki przy hotelowym basenie lub spędzając aktywnie czas podczas obfitujących w niezapomniane przeżycia wycieczek objazdowych. Szukasz wycieczek dla singli podczas których zakosztujesz wyjątkowych, zapadających w pamięć przygód? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jakie biuro podróży wybrać.

Wyjazdy dla singli – szansa na wspaniałe wakacje

Podróżowanie samemu to dla coraz większej liczby osób szansa na spędzenie wymarzonego urlopu na własnych zasadach, w trakcie których na nikogo nie czekasz, nic Cię nie ogranicza i jeśli chcesz masz możliwość spotkania ciekawych ludzi. Stąd coraz większa popularność wyjazdów dedykowanych singlom. Bez względu na wiek znajdziemy oferty i destynacje spełniające nasze oczekiwania. Biura podróży prześcigają się w tworzeniu ciekawej oferty dla tej grupy kusząc egzotycznymi wycieczkami w dzikie i nieoczywiste miejsca takie jak Maroko, Gambia, Gruzja, a także Jordania czy Kuba. Oprócz standardowych wakacji All Inclusive w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych coraz częściej spotkamy wyjazdy z bogatym planem zwiedzania i możliwością integracji uczestników już od pierwszej chwili. Warto również skorzystać z opcji łączonych, w trakcie których po intensywnym, kilkudniowym eksplorowaniu zabytków możemy odpocząć przy hotelowym basenie. Niezmiennie najlepszą opcją będą także wakacje Last Minute, z których chętnie korzystają single. Podróżując w pojedynkę znacznie łatwiej jest znaleźć ciekawą ofertę i zdecydować się na wyjazd z dnia na dzień.

Wyjazdy dla singli bez względu na wiek

Wyjazdy dla singli po 40-tce to tuż obok wyjazdy dla singli po 50-tce jedna z najczęściej wyszukiwanych informacji na portalach turystycznych. Biura podróży tworząc oferty dedykowane singlom nie kierują się kryterium wiekowym skupiając się raczej na bogatej i interesującej ofercie, a także ciekawemu programowi integracyjnemu. Jeśli zależy nam na towarzystwie osób w przybliżonym wieku, a wyjazd paczką znajomych nie jest możliwy zawsze warto udać się do najbliższego biura podróży i zapytać o oferty dla singli. Doświadczeni i kompetentni doradcy bez trudu doradzą nam, gdzie się udać lub zaoferują nam konkretną wycieczkę, która spełni nasze oczekiwania. Obecnie coraz więcej osób po 40-tce lub 50-tce podróżuje samotnie i nierzadko stanowią większość wyjazdowego towarzystwa. 

Biuro podróży dla singli

Przeszukując oferty wyjazdów dla singli natkniemy się na biura internetowe, niewielkie biura podróży specjalizujące się w organizowaniu wycieczek tego typu, a także te duże i bardzo popularne takie jak TUI, Itaka czy Rainbow. TUI kusi klientów bogatą ofertą wyjazdów urlopowych do popularnych kurortów turystycznych takich jak Turcja, Egipt, Tunezja oraz Bułgaria. To tam możemy cieszyć się ciepłem, zwiedzać korzystając z fakultatywnych wycieczek lub na własną rękę eksplorować okolicę wynajętym samochodem. Możemy skorzystać z różnorodnej oferty wyjazdów na ostatnią chwilę lub z dużym wyprzedzeniem zarezerwować wakacje First Minute. Na uwagę zasługuje oferta Rainbow skierowana właśnie dla singli, w której znajdziemy bogaty wachlarz wycieczek nastawionych na intensywne zwiedzanie w egzotycznych destynacjach. Możemy skusić się na eksplorowanie wciąż nieodkrytej Afryki (Senegal, Gambia lub Maroko), zakosztować wyjątkowej historii podczas urlopu w Izraelu i Jordanii, a także Egipcie. Również Itaka posiada ciekawą ofertę wycieczek nastawionych na zwiedzanie odległych kierunków, w których chętnie biorą udział osoby podróżujące samotnie. Marzysz o rejsie po Karaibach, zobaczeniu Muru Chińskiego, a może trekkingu na Etnę? Spośród rekomendowanych kierunków każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli marzy nam się coś zdecydowanie bardziej kameralnego warto poszukać ciekawych ofert u lokalnych touroperatorów. Małe biura nierzadko posiadają ciekawą, spersonalizowaną ofertę do nieoczywistych miejsc z wyjątkowymi, klimatycznymi miejscami noclegowymi.